Watford přejel Portsmouth 3:0!

Studenou sprchu, takový dárek dostal Portsmouth na Nový rok od Watfordu. Zápas, který doprovázel déšt a chvílemi mnoho nepřesností,  naprosto ovládli domácí poměru 3:0. V prvních minutách byl aktivnější Portsmouth, ale žádnou nebezpečnou akci si nevytvořil. Watford se rozehříval pomalu, ale poháněn domácími fanoušky si vytvářel alespoň náznaky šancí. Domácí se nakonec dočkali tři minuty před koncem první půle. Ashdown vyboxoval míč, kde před velkým vápnem čekal Taylor a krásnou trefou  poslal domácí do vedení 1:0.

Ve druhém poločase se nic nezměnilo. Watford pokračoval v dobrém výkonu a v 52. minutě Vicarage Road slavilo podruhé. Graham vyslal Sordella křižnou přihrávkou za obranu a druhý jmenovaný pak postupoval na osamoceného Ashdowna a s přehledem zvýšil na 2:0. Fanoušci domácích na další branku moc dlouho nečekali. Kanu nesmyslně ztratil míč ve středu hřiště, míč získal Mutch krásnou přihrávkou našel Grahama, který nedal Ashdownovi šanci. Mokoena ho stíhal marně 3:0  Zbytek zápasu už byl pod taktovkou Watfordu. Hřebíček do rakve Portsmouthu byla červená karta pro Grega Halforda. Zápas 25. kola tedy skončil 3:0

Diskusní téma: Watford přejel Portsmouth 3:0!