Portsmouth znovu prohrál

Portsmouth nezvládl ani druhé utkání v Novém roce. Tentokrát padl s Hullem City na domácím hřišti 2:3. Portsmouth tak klesl na 18. příčku. Pompey začali dobře, vytvařeli si šance, ale bez většího efektu. První kdo se radoval Na Fratton Parku byl Hull. Halford fauloval Stewarta a sudí ukázal na bílý puntík. Penalty se ujal Jimmy Bullard a s přehledem posla Hull do vedení. Portsmouth se dočkal až ve druhé půli. Lawrence byl faulován uvnitř pokutového území Gerrardem a sám postižený nařízenou penaltu proměnil a vstřelil tak svůj sedmý gól. Jenže to nebylo vše. Obrana Portsmouthu si vybrala opět slabé chvíle. Nejdříve Fryatt poslal Tygry do jednobrankého vedení a ani ne za dvě minuty se Hull radoval znovu. Tentokrát zásluhou Barmbyho 1:3. Alespoň o snížení se postaral Greg Halford.

Obrana Portsmouth v poslednich zápasech není zcela v pořádku. V Zápase s Leedsem inkasovala 3 branky, s Watfordem 3 branky a nyní i s Hullem 3 branky.

Statistika 5:9 za poslední tři zápasy