Portsmouth končí ve 3. Kole FA Cupu

Portsmouth si už letos nezahraje FA Cup. Ve 3. Kole prohrál s Brightonem 3:1. Poprvé za osm let, neprošel Portsmouth přes 3. kolo.
Pompey v 15. minutě oslabil Dave Kitson, který obdržel červenou kartu za faul na domácícho Adama El-Abda. Za deset minut už bylo zle. Chris Wood, který příšel na hostování z West Bromu svůj debut oslavil brankou a poslal tak Brighton blíže k branám 4. kola. Na konci poločasu pak Ashdown podržel tým skvělými zákroky, jenže ruka Sonka ve velkém vápně znamenala penaltu, kterou proměnil Barnes. Jako kdyby se štěstěna od Portsmouthu naprosto odvrátila. V 79. minutě se zranil Liam Lawrence a musel střídat. Nahradil ho mladičký Tom Kilbey, který se dočkal branky a oživil tak alespoň malou šanci na zvrat v utkání. Brighton ale neřekl poslední slovo a těsně před koncem se prosadil Sandanza a poslal tak Portsmouth domů bez úspěchu.