P'mouth porazil Nottingham 2:1

Liam Lawrence svým šestým gólem v letošní sezóně rozhodl o vítězství Portsmouthu proti Nottinghamu, když po vedoucí brance Sonka
a vyrovnávací brance Andersona, zvrátil vedení zpátky na stranu domácích. Steve Coterill sestavou po zápase s Hullem netočil. Ze začátku byli aktivnější hosté,vypracovali si pár šancí ale Ashdown si s nimi poradil. Domácí se dostávali do zápasu pomalu. Jako první dal o sobě vědět
Mullins jenže jeho uník přes obránce k ničemu nevedl. Za nedlouho Kitsonova střela byla ztečovaná a P'mouth tak kopal roh. Roh zahrával Lawrence na jehož centr si naběhl Ibrahima Sonko a svým prvním gólem v dresu Pompey rozvlnil síť 1:0. Domácí se z vedení neradovali dlouho. Na centr McCugana si naběhl Anderson a nechytatelnou hlavičkou vyrovnal na 1:1. Po vyrovnaní hosté zatlačili domácí ale vážnější akci si nevypracovali. Konec poločasu ukončila série domácích rohů, které obrana Forestu s přehledem ubranila.

Ve druhém poločase byl na hřišti už pouze jeden tým a to Portsmouth. Šance Utaky s Nugentem pokryl Lee Camp. Ale poslední slovo si vzal nejlepší hráč za měsíc září Liam Lawrence. V 62. minutě Lawrence uklidil přihrávku Utaky do sítě a radostdomácích tak mohla propuknout naplno 2:1. Do konce zápasu už šancí bylo po skrovnu, vyjímkou je snad nebezpečná střela Blackstocka, se kterou si ale Ashdown poradil. Na konci zápasu se podíval do hry Rocha, který se vrátil po zranění svalu a také Hreidarsson který se objevil už při zápase proti Hullu City.

Diskusní téma: P'mouth porazil Nottingham 2:1