Portsmouth padl s Doncasterem 2:3

Branka Davida Healyho z 80. minuty rozhodla o výhře Doncasteru na Fratton Parku 2:3. Fratton Park byl tedy dobyt po pěti zápasech. Domácí stáhli dvoubrankové vedení Roversz první půle na 2:2, ale nakonec to na body nestačilo.

Hosté byli v prvním poločase lepší.Góly Jamese Haytera a James Coppingera znamenaly vedení o dvě branky. Do druhého poločasu nastoupil nový Portsmouth, který ve druhé půli zatlačil hosty a kničemu je nepustil. Odměnou za toto snažení byla branka Joela Warda ze 66. minuty a za deset minut už bylo vyrovnáno zásluhou navrátilce do sestavy Davida Nugenta. Jenže když Halfordovu hlavičku dokázali obránci Doncasteru vytěsnit z brankové čáry, přišla pro domácí pohroma. Healy 10. minut před koncem vrátil vedení na stranu hostů 2:3. Ke konci zápasu viděl červnou kartu obránce
Carl Dickinson. Zápas tak tedy skončil 2:3 a vypadá to že měsíc listopad nebude tak dobrý jako říjen.

Diskusní téma: P'mouth padl s Doncasterem 2:3