Nugent: Je čas se zvednout

Forward David Nugent říká, že je načase se vrátit zpátky do vyšších pater tabulky. Nugent, který chyběl Portsmouthu v zápasech s Derby a QPR, se nyní vrátil na hřiště. Po zranění kolena včera vstřelil svoji pátou branku v sezóně.

Říká: Vždycky chci dát gól. Nyní mám pět branek a doufám, že ještě nějaké přidám. Hrát v útoku s Utakou a Kitsonem je dobrá zkušenost. Tabulkou moc nepadáme, ale vzdalují se nám příčky zaručující play-off. Proti Doncasteru jsme začali dobře, měli jsme pět nebo šest šancí , ale bohužel nic tam nespadlo. Pak dali branku a my jsme odpadli. O poločase nám trenér řekl, ať je zatlačíme a to jsme udělali, ale z výsledku jsem zklamaný, zvláště, když vyrovnáte na 2:2 a pak dostanete gól deset minut před koncem. Nyní se musíme soustředit na další zápas s Barnsley a doufatže získáme tři body.